[email protected] 25 685-53-19 Pon - Pt 7:00 - 15:00
Baner Unia Europejska
Oficjalny serwis Gminy Parysów ul. Kościuszki 28, 08-441 Parysów, mazowieckie
Wizyta Biskupa w urzędzie gminy
7 stycznia 2019

W poniedziałek 21 maja 2018 r. Urząd Gminy w Parysowie odwiedził Biskup Pomocniczy Diecezji Siedleckiej ks. Piotr Sawczuk. Biskupowi towarzyszyli Dziekan Dekanatu Garwolińskiego – Ksiądz Prałat Ryszard Andruszczak, Kapelan Biskupa – ks. dr Jarosław Ruciński i Proboszcz Parafii Parysów – Ksiądz Kanonik Włodzimierz Tendorf wraz z wikariuszami ks. Adamem Karczem i ks. Grzegorzem Bochińskim.

Ksiądz Biskup spotkał się z władzami Gminy, pracownikami Urzędu, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i Poczty Polskiej w ramach wizytacji kanonicznej Parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Parysowie. W imieniu wszystkich zebranych Księdza Biskupa przywitała Wójt Gminy Parysów Bożena Kwiatkowska.

Podczas wizyty Ksiądz Biskup skierował kilka słów do pracowników. Wójt Gminy pokrótce zrelacjonowała bieżące działania samorządu, prowadzone inwestycje i inne zadania realizowane w zakresie m.in. dróg, poprawy bezpieczeństwa na terenie gminy, podkreśliła również dobrą współpracę z Parafią. Ksiądz Biskup docenił pracę samorządu i jego starania podejmowane na rzecz mieszkańców, a także wyraził swoje zadowolenie z dotychczasowej współpracy Gminy z Parafią z Księdzem Proboszczem Włodzimierzem Tendorfem na czele. Następnie podziękował za zaproszenie i miłe przyjęcie. Na zakończenie została odmówiona wspólna modlitwa, po czym Ksiądz Biskup udzielił błogosławieństwa wszystkim pracownikom.

map

Urząd Gminy Parysów

Adres

ul. Kościuszki 28
08-441 Parysów

NIP

826-20-64-241

REGON

711582339

GODZINY PRACY

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Poprawny CSS!