[email protected] 25 685-53-19 Pon - Pt 7:00 - 15:00
Baner Unia Europejska
Oficjalny serwis Gminy Parysów ul. Kościuszki 28, 08-441 Parysów, mazowieckie
Spotkanie z Mikołajem
21 stycznia 2019

W sobotę, 19 stycznia 2019 r., w sali widowiskowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Parysowie odbyło się  SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM.

Organizatorem zabawy była Pani Wójt Bożena Kwiatkowska, przy współpracy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Parysowie, Gminnej Biblioteki Publicznej w Parysowie, Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Placówki Wsparcia Dziennego w Parysowie. Tegoroczne spotkanie poprowadziła Katarzyna Nomirska wraz z Darią, Zuzą, Wiktorią, z Panią Małgosią i Panem Andrzejem.

Pani Wójt, Bożena Kwiatkowska, złożyła wszystkim obecnym życzenia noworoczne. Do życzeń przyłączyła się Pani Bogumiła Nowosielska – Zastępca Wójta Gminy Parysów. Był również z nami przewodniczący Rady Gminy Parysów Pan Marek Bogusz oraz sołtys Parysowa Pani Irena Rekawek.

Spotkanie rozpoczęto wspólną gimnastyką z dziećmi, a następnie były konkursy, mikrofon dla wszystkich i wiele niespodzianek. Dzieci biorące udział w konkursach nagradzane były słodkościami. W połowie trwania zabawy Pani Wójt zapowiedziała przybycie Świętego Mikołaja, który paczkami obdarował wszystkie przybyłe dzieci na spotkaniu. Sprawiło to niezmierną radość nie tylko najmłodszym, ale również rodzicom i  przede wszystkim dziadkom, którym pociechy mogły złożyć tego dnia życzenia i powiedzieć wierszyki. Pomimo wielu wrażeń, dzieci nie wykazywały zmęczenia i chętnie włączały się do wspólnej zabawy. Spotkanie zakończyło się oglądaniem znanych i lubianych bajek.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację tegorocznego spotkania z Mikołajem. Spotykamy się za rok. Do zobaczenia!

map

Urząd Gminy Parysów

Adres

ul. Kościuszki 28
08-441 Parysów

NIP

826-20-64-241

REGON

711582339

GODZINY PRACY

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Poprawny CSS!