[email protected] 25 685-53-19 Pon - Pt 7:00 - 15:00
Baner Unia Europejska
Oficjalny serwis Gminy Parysów ul. Kościuszki 28, 08-441 Parysów, mazowieckie
„Recital poświęcony pamięci Krzysztofa Krawczyka”
10 sierpnia 2021

W niedzielny wieczór, 8 sierpnia 2021 r., Rynek w Parysowie oraz ulice Parysowa wypełniły się znanymi i lubianymi piosenkami zmarłego wokalisty z barytonowym głosem, gitarzysty i kompozytora – Krzysztofa Krawczyka. A wszystko to za sprawą „Recitalu poświęconego pamięci Krzysztofa Krawczyka” w wykonaniu organisty i solisty – Pana Piotra Filipka.

Podczas godzinnego występu, mieszkańcy gminy mogli wysłuchać i zaśpiewać największe przeboje artysty wspólnie z Panem Piotrem, takie jak: To co dał nam świat, Byle było tak, Zatańczysz ze mną jeszcze raz, Rysunek na szkle, Za tobą pójdę jak na bal, Parostatek, To wszystko sprawił grzech, Arrivederci moja dziewczyno, Znamy się tylko z widzenia, Chciałem być.

Na Recitalu była obecna Pani Wójt – Bożena Kwiatkowska, która przywitała bardzo serdecznie solistę wieczoru – Piotra Filipka. Wśród słuchaczy nie zabrakło również Radnych, Sołtysów, przedstawicieli samorządu gminnego oraz Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Parysów. Całemu wydarzeniu przewodniczyła dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Parysowie – pani Katarzyna Nomirska.

 Na zakończenie, Wójt Gminy Bożena Kwiatkowska w swoim przemówieniu wyraziła podziw dla talentu pana Piotra Filipka i podziękowała za przepiękny występ, a Pani Katarzyna Nomirska w podziękowaniu wręczyła soliście symboliczny słodki upominek, a uczestnikom wyraziła wdzięczność za tak liczne przybycie.

To był wspaniały wieczór, pełen radości i wzruszeń płynących z muzyki, któremu towarzyszyła piękna pogoda.

Organizatorzy dziękują wszystkim za pomoc w przygotowaniach i organizacji Recitalu, a w szczególności: pani Radnej Katarzynie Szeląg, pani Sołtys Parysowa – Irenie Rękawek, Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich „Paryżanki”, panu Jakubowi Woźniakowi i młodzieży.

map

Urząd Gminy Parysów

Adres

ul. Kościuszki 28
08-441 Parysów

NIP

826-20-64-241

REGON

711582339

GODZINY PRACY

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Poprawny CSS!