[email protected] 25 685-53-19 Pon - Pt 7:00 - 15:00
Baner Unia Europejska
Oficjalny serwis Gminy Parysów ul. Kościuszki 28, 08-441 Parysów, mazowieckie
Przedstawienie pt.: „Baśń dla małych łakomczuszków – tajemnica zdrowych brzuszków” w wykonaniu aktorów z Teatru Edukacji i Profilaktyki „MASKA” – 10 sierpnia 2021 r.
16 sierpnia 2021

Dnia 10 sierpnia 2021 r. w sali widowiskowej Biblioteki w Parysowie dzieci wraz ze swoimi rodzicami, dziadkami i opiekunami obejrzały przedstawienie pt. „Baśń dla małych łakomczuszków – tajemnica zdrowych brzuszków” w wykonaniu aktorów z Teatru Edukacji i Profilaktyki „MASKA” z Krakowa. A to wszystko dzięki Pani Bożenie Kwiatkowskiej – Wójtowi Gminy Parysów i zespołowi Gminnej Biblioteki Publicznej w Parysowie.

Zgromadzona publiczność z wielkim entuzjazmem przyjęła przedstawienie przepełnione witaminami, magią i humorem. Aktorzy zapraszali dzieci do wspólnej zabawy i zadawali im ciekawe pytania, dzięki czemu każdy mógł poczuć się twórcą teatrzyku.

Spektakl opowiadał historię królewny Róży skrzywdzonej przez los, która musiała chować swoją twarz za maską. W dniu 16-tych urodzin Róży w zamku zjawia się staruszka i oferuje pomoc królewnie w odzyskaniu pięknego wyglądu oraz opowiada, co się wydarzyło dawno temu w królestwie. Róża ma szansę uratować mieszkańców i odzyskać dawny wygląd pod warunkiem, że wypełni magiczny koszyczek witaminami. Królewnie udaje się wszystkich uratować z pomocą Biedronki, „zwierza” w okularach i oczywiście z pomocą publiczności.

Organizatorzy dziękują najmłodszym mieszkańcom gminy za sympatycznie spędzony wakacyjny wieczór, wspólne zdjęcia z aktorkami oraz wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniach, a zwłaszcza Pani Sołtys Parysowa i KGW „Paryżanki” z Parysowa.

map

Urząd Gminy Parysów

Adres

ul. Kościuszki 28
08-441 Parysów

NIP

826-20-64-241

REGON

711582339

GODZINY PRACY

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Poprawny CSS!