[email protected] 25 685-53-19 Pon - Pt 7:00 - 15:00
Baner Unia Europejska
Oficjalny serwis Gminy Parysów ul. Kościuszki 28, 08-441 Parysów, mazowieckie
Oferujesz kwaterę dla uchodźców z Ukrainy, zgłoś ją przez platformę polacydlaukrainy.pl
3 marca 2022

Jeśli chcesz pomóc uchodźcom z zaatakowanej przez Rosję Ukrainy i dać im dach nad głową skorzystaj z platformy https://www.polacydlaukrainy.pl

Twoje dane trafią do samorządu lokalnego w gminie, w której mieszkasz. Przedstawiciel samorządu skontaktuje się z Tobą, aby omówić szczegóły tymczasowego pobytu uchodźców z Ukrainy zgodnie z zadeklarowanymi przez Ciebie warunkami. Pamiętaj, Twoja oferta pomocy musi być nieodpłatna.

– Narzędzie powstało spontanicznie, z potrzeby chwili, dzień po napaści Rosji na Ukrainę. Strona adresowana jest do mieszkańców Polski, którzy mogą zaoferować tymczasowe zakwaterowanie uchodźcom z Ukrainy. Ma też służyć jako wsparcie samorządu, aby w sprawny sposób zbierać oraz zarządzać napływającymi ofertami zakwaterowania dla uchodźców z Ukrainy – mówią główni organizatorzy akcji z firm LEDIN i WMC.

Polacydlaukrainy.pl jest projektem w 100% non-profit, finansowanym w całości przez jego twórców. Za korzystanie ze strony nie są pobierane żadne opłaty.

– W trakcie powstawania narzędzia polacydlaukrainy.pl mieliśmy świadomość licznych ataków na strony internetowe niosące pomoc narodowi ukraińskiemu. Wprowadziliśmy liczne zabezpieczenia, uniemożliwiające wyciek lub wykradzenie danych. Postanowiliśmy ograniczyć do minimum ilość pozyskiwanych informacji. Osoba oferująca pomoc nie musi podawać żadnych danych wrażliwych takich jak imię, nazwisko, adres, e-mail. Każdego użytkownika identyfikujemy wyłącznie za pomocą numeru telefonu – precyzują twórcy platformy.

map

Urząd Gminy Parysów

Adres

ul. Kościuszki 28
08-441 Parysów

NIP

826-20-64-241

REGON

711582339

GODZINY PRACY

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Poprawny CSS!