[email protected] 25 685-53-19 Pon - Pt 7:00 - 15:00
Baner Unia Europejska
Oficjalny serwis Gminy Parysów ul. Kościuszki 28, 08-441 Parysów, mazowieckie
Dzień Babci i Dziadka w Szkole w Woli Starogrodzkiej
7 stycznia 2019

Dnia 26.01.2017 r. o godz. 10:00 w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Starogrodzkiej odbyła się  uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Rozpoczęła się częścią artystyczną przygotowaną przez wszystkich pracowników szkoły na czele z Panią Dyrektor Alicją Michalczyk. Uczniowie pokazali swoje talenty aktorskie w inscenizacji bajki „ Z baba Jagą na Ty”. Nie zabrakło też wierszyków i piosenek oraz tańców, od walczyka do poleczki aż do tańca z mopami. Montaż słowno-muzyczny pt.”Zawsze niech będzie Babcia, zawsze niech będzie Dziadek” wyrażał miłość, wdzięczność za cierpliwość i poświęcenie. W programie przeplatały się słowa, że Babcia dla dzieci – to dobra wróżka, Dziadek natomiast – to „złota rączka”.

Po występach uczniowie wręczyli Gościom własnoręcznie wykonane prezenty. Po części artystycznej Pani Dyrektor podziękowała dzieciom i nauczycielom oraz złożyła życzenia naszym Gościom. Następnie głos zabrała Pani Wójt – Bożena Kwiatkowska. Dziękując za występy, życzyła Babciom i Dziadkom wiele zdrowia oraz podkreśliła, że mogą być dumni ze swoich utalentowanych wnucząt. Z wyrazami powinszowań i podziękowań za zaproszenie krótko wystąpiła Pani  Bogumiłą Nowosielska – Z-ca Wójta oraz ksiądz kanonik Włodzimierz Tendorf. W tej ciepłej i rodzinnej atmosferze dzieci oczekiwały jeszcze jednego gościa. Na salę gimnastyczną wkroczył św. Mikołaj z wielkimi, ciężkimi workami. Przywiózł dzieciom podwójne prezenty, od Pani Wójt i rodziców. Paczki obfitowały w wiele przeróżnych, ulubionych smakołyków.

Ostatnim punktem uroczystości był słodki poczęstunek (wiele domowych wypieków) kawa, herbata dla wszystkich zebranych gości. Zatroszczyła się o to Rada Rodziców na czele z przewodniczącą Panią Anną Sadowską. Uczniowie natomiast bawili się przy rytmach dyskotekowej muzyki. W przyszłym roku również planujemy zorganizować szkolną uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

map

Urząd Gminy Parysów

Adres

ul. Kościuszki 28
08-441 Parysów

NIP

826-20-64-241

REGON

711582339

GODZINY PRACY

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Poprawny CSS!