[email protected] 25 685-53-19 Pon - Pt 7:00 - 15:00
Baner Unia Europejska
Oficjalny serwis Gminy Parysów ul. Kościuszki 28, 08-441 Parysów, mazowieckie
Dzień Babci i Dziadka w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Starogrodzkiej
31 stycznia 2023

Dnia 19.01.2023 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Starogrodzkiej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

 

Pani Dyrektor Alicja Michalczyk przywitała zaproszonych Gości:

Proboszcza Księdza Kanonika Włodzimierza Tendorfa

Wójta Gminy Parysów Panią Bożenę Kwiatkowską

Radnych Panią Iwonę Wojdę Pana Adama Zawadkę

Panią Annę Sadowską Sołtysa Woli Starogrodzkiej,

Panią Kingę Kowalską Przewodniczącą rady rodziców, 

Nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców, uczniów i przedszkolaków,

 

Na zakończenie powitała wszystkie Babcie i wszystkich Dziadków, dziękując Im za tak liczne przybycie na uroczystość z Dnia Babci i Dziadka. Wszystkie wnuczęta i prawnuczęta pamiętają o tym, jak wspaniałe babcie i dziadkowie opowiadają bajki, śpiewają kołysanki, przytulają i pocieszają. Dlatego uczniowie szkoły postarają się, aby dziadkowie wesoło i przyjemnie spędzili ten czas. Kolejnym punktem spotkania był występ uczniów i przedszkola. Uczniowie klas I-IV przygotowali montaż słowno-muzyczny pt. „Dziadkowie na medal”.

W programie przeplatały się serdeczne i ciepłe życzenia dla Babć i Dziadków. Po występach uczniowie wręczyli swoim Dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i prezenty.

Po części artystycznej Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za ich wspaniały występ i złożyła najserdeczniejsze życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom.

Następnie głos zabrała Pani Wójt Bożena Kwiatkowska. Dziękując dzieciom za występ, życzyła Babciom i Dziadkom wiele zdrowia oraz wyraziła podziw dla ich utalentowanych wnucząt.

Wyrazy powinszowań i podziękowań złożył też ksiądz Kanonik Włodzimierz Tendorf.

W tej ciepłej i rodzinnej atmosferze dzieci oczekiwały jeszcze jednego gościa. Na salę gimnastyczną wkroczył św. Mikołaj z wielkimi, ciężkimi workami. Przywiózł dzieciom podwójne prezenty, od Pani Wójt i rodziców. Paczki obfitowały w wiele przeróżnych, ulubionych smakołyków.

Ostatnim punktem uroczystości był słodki poczęstunek (wiele domowych wypieków) kawa, herbata dla wszystkich zebranych gości. Zatroszczyła się o to Rada Rodziców na czele z przewodniczącą Panią Kingą Kowalską. Uczniowie natomiast bawili się przy rytmach dyskotekowej muzyki.

map

Urząd Gminy Parysów

Adres

ul. Kościuszki 28
08-441 Parysów

NIP

826-20-64-241

REGON

711582339

GODZINY PRACY

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Poprawny CSS!