[email protected] 25 685-53-19 Pon - Pt 7:00 - 15:00
Baner Unia Europejska
Oficjalny serwis Gminy Parysów ul. Kościuszki 28, 08-441 Parysów, mazowieckie
BAL KARNAWALOWY DLA DZIECI
25 stycznia 2023

Dnia 21 stycznia 2023 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Parysowie odbył się Bal Karnawałowy dla Dzieci, którego inicjatorem była Wójt Gminy Parysów Pani Bożena Kwiatkowska przy współpracy Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania problemów Alkoholowych w Parysowie oraz przy pomocy Gminnej Biblioteki Publicznej w Parysowie i Placówki Wsparcia Dziennego w Parysowie.

Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw.

Jak przystało na prawdziwy bal, uczestnicy bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki. Były pociągi, korowody, kółeczka, macarena i inne tańce. Tego dnia nie zabrakło konkursów i muzycznych zabaw, w których nagrodą były słodkie upominki.

Podczas zabawy, nie zapomniano również o Babciach i Dziadkach, którym wspólnie zaśpiewano piosenkę z okazji ich święta i złożono im najserdeczniejsze życzenia.

Atrakcją i punktem kulminacyjnym Balu był zaproszony specjalny gość – Mikołaj, który obdarował każde dziecko paczką słodkości.

Wspólną zabawę poprowadziła Katarzyna Nomirska w asyście Ani, Julii, Marceliny i Darii.

Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom, dziadkom i opiekunom za udział w tegorocznym Balu oraz tym, którzy włączyli sią w przygotowania i organizację wydarzenia.

Do zobaczenia za rok!

map

Urząd Gminy Parysów

Adres

ul. Kościuszki 28
08-441 Parysów

NIP

826-20-64-241

REGON

711582339

GODZINY PRACY

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Poprawny CSS!