Apel do Mieszkańców Gminy Parysów o oszczędne korzystanie z wody
25 czerwca 2026
Szanowni Mieszkańcy Gminy Parysów,
Pomimo przywrócenia dostaw wody zwracamy się z prośbą o dalsze racjonalne i oszczędne korzystanie z wody.
Przed nami kolejne dni z wysokimi temperaturami, które powodują znaczny wzrost jej zużycia. Nadmierny pobór wody może skutkować spadkami ciśnienia w sieci wodociągowej, a w skrajnych przypadkach również czasowymi przerwami w dostawie wody.
Dlatego apelujemy o rezygnację z czynności powodujących duży pobór wody w krótkim czasie.
Dzięki odpowiedzialnemu korzystaniu z wody wspólnie zadbamy o utrzymanie stabilnych dostaw dla wszystkich mieszkańców Gminy Parysów.

Gmina Parysów